تفریحاتی که در جزایر فی فی باید تجربه کنید

جزایر فی فی را می‌توان متحول‌کننده صنعت گردشگری در کشور تایلند دانست. جزایری با طبیعت خیره‌کننده، آفتاب درخشان و ساحلی بی‌نهایت زیبا، که لقب بهشت روی زمین برای آن بسیار برازنده است. اگرچه تایلند دارای جاذبه‌های فراوانی است؛ اما اگر برای اولین‌بار قصد سفر به این کشور را دارید؛ بهتر است سفر به جزایر فی فی را در اولویت اصلی خود قرار دهید. همچنین برای داشتن سفری خاطره‌انگیز و دلچسب، توصیه می‌کنیم که پیشنهادات ما را برای انجام تفریحات مختلف در جزایر فی فی فراموش نکنید. در این مقاله وب‌سایتزیما سفر پارسمی‌خواهیم جذاب‌ترین فعالیت‌های ممکن در جزایر فی فی را به شما معرفی کنیم.

 

قایق سواری با قایق‌های کشیده

تفریحات آبی جزئی جدانشدنی از جزایر فی فی است؛ و یکی از بهترین تفریحات جزایر فی فی نیز قایق سواری با قایق‌های خاص این نقطه است. قایق‌هایی که بیش از حالت معمول کشیده هستند.

به طور معمول روال قایق‌سواری با این قایق‌ها استفاده از تورهای چندین ساعته است. تورهایی که به مدت چند ساعت شما را با این قایق‌ها به جزایر مختلفی می‌برد. توقف در این جزیره‌ها امکان بازدید از آنها را به شما می‌دهد. شنا در سواحل زیبای جزایر مختلف، خرید و سایر تفریحات ممکن. از بخش‌های جذاب این تور چند ساعته است. فقط دقت داشته باشید که هر قایق 4 نفر ظرفیت دارد. در نهایت پایان این سفر چند ساعته با تماشای غروب آفتاب در دریا خواهد بود که خاطره این سفر را برای همیشه در ذهن شما نگه خواهد داشت. سواری با این قایق‌ها می‌تواند دست‌کم برای یک نیم روز بازدید از بهترین جزیره‌های مجموعه جزایر فی فی را برای شما ممکن کند.

 

 

سفر به غارهای وایکینگ

یکی دیگر از جاذبه‌های طبیعی جزایر فی فی غارهای وایکینگ است. غارهایی در جنوب شرقی جزیره که زیبایی‌های بی‌نظیری را پیش روی شما قرار می‌دهند. برای رسیدن به این غارها نیز باید سوار قایق شوید. در واقع جذابیت این غارها قابلیت ورود قایق به آنهاست؛ که لحظاتی هیجان‌انگیز را برای شما به ارمغان می‌آورند.

 

 

پارک ملی فی فی له

طبیعت بکر و جذاب جزایر فی فی را می‌توانید در این پارک به طور کامل احساس کنید. اگرچه تمام بخش‌های جزایر فی فی دارای طبیعت جذابی است؛ اما پارک ملی فی فی له، تنها مکانی است که کاملا بکر و دست نخورده باقی مانده و از آن محافظت می‌شود. در این منطقه خبری از هیچ‌گونه ساختمان و سازه دست بشر نیست. اگر علاقمند به قدم زدن در یک طبیعت بکر و دست نخورده هستید؛ بازدید از پارک ملی فی فی له را فراموش نکنید.

 

 

 سفر به تپه‌های آئو لو دالام

جزایر فی فی تنها برای لذت بردن از تفریحات آبی نیست؛ و جاذبه‌های بیشتری برای گردشگران  تور تایلند  در چنته دارد. یکی از این جاذبه‌های طبیعی تپه‌های آئو لو دالام است. سرزمینی سرسبز و پر از درختان انبوه، که فضایی مناسب و لذت‌بخش را برای یک پیاده‌روی و طبیعت‌گردی نیم ساعته فراهم می‌کند. نکته جالب این مسیر، مقصدی است که در انتهای آن انتظار شما را می‌کشد. خلیجی زیبا و آرام که فضایی لذت‌بخش برای استراحت و آماده شدن برای بازگشت از مسیر آمده را فراهم می‌کند.

بجز موارد گفته شده، استفاده از انواع ورزش‌ها و تفریحات آبی از جمله غواصی، جت اسکی، انواع قایق‌ها و تماشای دنیای زیر آب و همچنین سایر تفریحات مثل کلاس‌های آموزش آشپزی تایلندی، از دیگر کارهایی است که در سفر به جزایر فی فی انتظار شما را می‌کشد.

از آفرهای  تورگرجستان و  تور کیش  ما دیدن کنید.


تدریس خصوصی - بهار اندیشه جزایر ,تفریحات ,قایق ,قایق‌ها ,جاذبه‌های ,طبیعت ,جاذبه‌های طبیعی ,فراهم می‌کند ,غارهای وایکینگ ,سایر تفریحات ,قایق سواری منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
bookteb آموزش های کاربردی زناشویی اطلاعات عمومی بسیج سازندگی فامنین طرحواره درمانی تک سهم دانلود آهنگ جدید دفتر کامپیوتری سون