معلمان در مقایسه با درمانگران آموزشی (بخش اول)

شاید معلمان و درمانگران آموزشی شبیه به نظر برسند، اما در واقع با هم متفاوت هستند. معلمان معمولا در موضوعات خاص مانند ریاضی به دانش‌آموز کمک می‌کنند. آنها مهارت‌هایی را که قبلا در کلاس درس آموزش داده شده است را دوباره آموزش می‌دهند.

درمانگران آموزشی رویکردهای گسترده‌تری را دنبال می‌کنند. آنها به کودکان تکنیک‌هایی را برای مقابله با مشکلات مربوط به یادگیری و تمرکز آموزش می‌دهند که ممکن است از آنچه در کلاس درس می‌بینند فراتر برود.

کودکانی که در رابطه با یادگیری و تمرکز مشکل دارند می‌توانند در مورد تکالیف مدرسه از کمک‌های بیشتری بهره بگیرند. هم معلمان و هم درمانگران آموزشی می‌توانند این کمک اضافی را به دانش‌آموز ارائه دهند.

اگرچه شغل معلمان و درمانگران آموزشی ممکن است مشابه باشد، اما در واقع با هم متفاوت هستند. روش‌هایی که آنها با کودک کار می‌کنند نیز متفاوت است. درک این تفاوت‌ها می‌تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید کدام یک برای فرزندتان مناسب است.

 

تدریس خصوصی

معلمان

معلمان به دانش‌آموزان کمک می‌کنند نمرات خود را بهبود بخشند. آنها معمولا بر روی یک موضوع خاص مانند ریاضی یا مطالعات اجتماعی تمرکز می‌کنند. زمینه‌های حرفه‌ای معلمان بسیار گسترده است. آنها ممکن است تجربه کار با بچه‌هایی که در رابطه با یادگیری و تمرکز مشکل دارند نیز داشته باشند، یا ممکن است اصلا در این زمینه هیچ تجربه‌ای نداشته باشند.

معلمان با بچه‌ها در زمینه مدیریت زمان و مهارت‌های مطالعه‌ای و نحوه تکمیل وظایف، کار می‌کنند. این نوع از آموزش بر روی مهارت‌های علمی و آکادمیکی که قبلا در کلاس درس آموزش داده شده است تمرکز دارد. اما بعضی از معلمان ممکن است برخی مهارت‌ها و مفاهیم را آموزش دهند، تا دانش آموز با مطالب آموزشی جدید آشنا شود.

معلمان می‌توانند یک بار در هفته با کودک ملاقات داشته باشند. اما شما می‌توانید برای جلسات بیشتر نیز برنامه‌ریزی کنید. این نوع تدریس انواع مختلف دارد، از جمله:

تدریس خصوصی 

تدریس خصوصی رایج‌ترین نوع است. معلمان خصوصی با بچه‌ها به صورت تک به تک کار می‌کنند. که می‌تواند برای کسانی که در رابطه با یادگیری و تمرکز مشکل دارند مفید باشد. معلمان خصوصی می‌توانند دانشجو، معلمان نیمه‌وقت، معلمان تمام‌وقت یا معلمان بازنشسته باشند. جلسات تدریس خصوصی را می‌توان در خانه یا مدرسه یا یک مکان دیگر مانند کتابخانه‌های عمومی برگزار کرد.

مراکز تدریس:

شما می‌توانید مراکز آموزشی مختلف را مورد بررسی قرار دهید. جلسات تدریس خصوصی در این مراکز، در یک ساختمان اداری در طول ساعت‌های بعد از مدرسه برگزار می‌شوند. در این مراکز از مطالب و روش‌های آموزشی استاندارد استفاده می‌شود. بعضی از مراکز آموزشی، جلسات گروهی ارائه می دهند که ممکن است کم هزینه‌تر از جلسات تک به تک و تدریس خصوصی باشد.

آموزش آنلاین:

برخی از شرکت‌ها تدریس خصوصی و یا تک به تک به صورت آنلاین در اختیار شما قرار می‌دهند. به این ترتیب معلم با یک کودک از طریق اینترنت (معمولا از طریق ویدئو کنفرانس) کار می‌کند. آموزش آنلاین معمولا برای تدریس خصوصی ریاضی و خواندن است. اگر نمی‌توانید یک معلم خوب در منطقه خود پیدا کنید، تدریس خصوصی به صورت آنلاین بهترین گزینه است.

آموزش نرم‌افزاری:

در این نوع تدریس، آموزش به واسطه برنامه‌های کامپیوتری و از طریق برگه‌ها و بازی‌های آموزشی ارائه می‌شود. برخی از نرم افزارهای آموزشی رایگان هستند، برخی دیگر خیر. از آنجایی که در آموزشی با نرم افزار معلم حضور فیزیکی ندارد، نیاز به نظارت و نظم بیشتر از سوی شما نیز وجود دارد. در تدریس خصوصی می‌توان از نرم‌افزارهای آموزشی نیز بهره برد.


تدریس خصوصی - بهار اندیشه

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت مشکل در برقراري تماس به سايت ميهن مشاور مراجعه کنيد

تحصیل نیوز

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: معلمان ,آموزشی ,تدریس ,آموزش ,خصوصی ,می‌کنند ,تدریس خصوصی ,درمانگران آموزشی ,مشکل دارند ,تمرکز مشکل ,متفاوت هستند ,جلسات تدریس خصوصی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اخبار اقتصادی فوری علم دونی دانلود فیلم pismal پروژه های دانشجویی فورفایل زنگ مدرسه BEST MOVIES ارز دیجیتال طراحی سایت علمی خبری